بوستان قنات قصبه
بوستان ملت
بوستان دانشگاه
بوستان باغ ملي

منوی اصلی

پیوندها

president

GalleryImages 354

ostan

farman

ورود کاربران

عینک جدید هوشمند گوگل در راه است

گوگل تلاش میکند با تغییر ظاهر عینک گوگل و شبیه نمودن آن به عینکهای رایج بازار، مشتریان مختلف را به سمت ابزارهای پوشیدنی خود جذب کند. شرکت های ری – بن، اوکلی، میومیو، آرمانی و لوکسوتیکا از سازندگان مطرح عینک در دنیا میباشند.

گوگل و لوکسوتیکا یک سال گذشته را بر روی طراحی جدید عینک گوگل کار کرده اند، اما هنوز اطلاعاتی درباره نتیجه پروژه در دست نیست، اما گوگل تاکید کرده است که همکاری خود را با لوکسوتیکا را ادامه میدهد و فریمهای مختلف و طرحهای گوناگون عینک را آزمایش میکند تا نهایتا محصول نهایی با طراحی قابل قبولی روانه بازار شود.

a2210

اگر گوگل بتواند عینک هوشمند خود را در قالب عینکهای معمولی به بازار عرضه کند، استفاده از آن سادهتر شده و کمتر جلب توجه میکند.

عینک گوگل در واقع یک رایانه پوشیدنی است. این عینک بدون شیشه است. در واقع یکی از چشمهای کاربر کاملا آزاد بوده و تصویر توسط یک منشور بر روی چشم دیگر تابش میشود.

یک دوربین ۵ مگاپیکسلی در جلوی عینک وظیفهٔ عکس برداری و فیلم برداری با کیفیت ۷۲۰ پیکسل، از آنچه را که کاربر میبیند به عهده دارد.

این دوربین به همراه صفحه نمایش، صفحه کنترل لمسی، باتری و سایر اجزا در یک سمت عینک (پیش فرض در سمت راست کاربر) قرار داشته و بقیه اجزای عینک را قاب آن تشکیل میدهد.

تصاویر

images11.jpg

عوارض خودرو

cartax

تبلیغات

شهرداری گناباد

آمار بازدیدکنندگان سایت

858546
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
299
334
998
10264
19247
858546

امروز: سه شنبه، 04 آذر 1399

اوقات شرعی