بوستان قنات قصبه
بوستان ملت
بوستان دانشگاه
بوستان باغ ملي

منوی اصلی

پیوندها

president

GalleryImages 354

ostan

farman

ورود کاربران

 

مهندس علایی شهردار گناباد در مسجد غدیر در جمع اهالی این منطقه گفت: شهر گناباد شهری اسفنجی و پراکنده است که این موضوع خدمت رسانی درست را با چالش مواجه کرده است..

وی ادامه داد: شهرداری گناباد سازمانی عمومی غیردولتی می باشد که اعتبارات آن بر پایه مساعدت شهروندان محترم تامین و هزینه می گردد و کمکهای دولتی در حال حاضر در حد ناچیزی می باشد لذا بدون جلب مساعدت و مشارکت شما شهروندان فهیم پییشرفت امور عمرانی ، مبلمان شهری و فضای سبز ناچیز خواهد بود..

شهردار گناباد افزود: نگهداری پارک ها و فضاهای عمومی شهر تنها به با اتکا به پرسنل خدوم شهرداری امکان پذیر نیست بلکه نیاز است مردم نیز در این مهم به شهرداری را یاری نمایند، که خوشبختانه مردم و اهالی این منطقه در این مهم پیشتاز هستند.

شهردار گناباد گفت: گناباد شهری کویری است و لذا تلاش در جهت افزایش کمیت و کیفیت فضای سبز از ضروریات است که در این راستا بیش از 3 هزار درخت سازگار با شرایط آب و هوایی در سطح شهر گناباد کاشته خواهد شد.

علایی  اظهار داشت: حضور شهروندان محترم در شهرداری جهت ارئه راهکار و پیشنهاد مایه افتخار شهرداری است لذا در تمام طول روز درب اتاق شهردار به روی ارباب رجوع محترم گشوده است.

وی در خصوص فضای سبز گناباد گفت: شهرداری در نظر دارد با کاشت بیش از 3 هزار درخت سازگار با شرایط آب و هوایی این منطقه کاشته شود.

مهندس آقایی رئیس شورای شهرستان گناباد و عضو شورای شهر گناباد در ادامه عنوان کرد: شهرداری در خدمت مردم گناباد خواهد بود، نیاز است با نگاه مثبت مردم ، مشارکت مردم و تلاش شهرداری به سمت توسعه شهر خواهیم رفت.

 

علیرضا موحد نائب رئیس شورای شهر گناباد نیز در ادامه این مراسم به تعدادی از سوالات مردم پاسخ داد و در خصوص پروژه در دست اقدام شهرداری توصیحاتی ارائه داد.

 

گفتنی است در این دیدار علیرضا موحد نائب رئیس شورای شهر، مهندس آقایی رئیس شورای شهرستان و دکتر پورهاشمی رئیس شورای شهر به همراه شهردار با حضور در جمع مردم از نزدیک مشکلات شهروندان را جویا شدند.

 

تصاویر

images1.jpg

عوارض خودرو

cartax

تبلیغات

شهرداری گناباد

آمار بازدیدکنندگان سایت

628890
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
298
342
1369
7397
9592
628890

امروز: چهارشنبه، 29 خرداد 1398

اوقات شرعی