بوستان قنات قصبه
بوستان ملت
بوستان دانشگاه
بوستان باغ ملي

منوی اصلی

پیوندها

president

GalleryImages 354

ostan

farman

ورود کاربران

مهندس حسین زاده در خصوص برنامه های در دست اقدام شهرداری گناباد در استقبال از بهار 1398 گفت : باتوجه به اهمیت موضوع زیباسازی منظر شهری از 15 دی ماه 97 ستاد نوروزی شهرداری گناباد تشکیل که طی آن 6 جلسه هماهنگی و بررسی طرح ها ویژه بهار 98 برگزار شد.

شهردار گناباد در ادامه افزود : طراحی بخشی از فضای سبز میادین و معابر شهر گناباد، اصلاح شبکه روشنایی میادین و بوستان ها، سرویس و راه اندازی کلیه آبنماهای سطح شهر، رنگ آمیزی جداول و وسایل ورزشی پارک ها و المانهای ثابت، نورپردازی و نصب المان های نوری، آماده سازی بیش از 20 المان، گل آرایی، آماده سازی بوستان ها در استقبال از مسافرین، راه اندازی پروژه ایستگاه زائر و برپایی نوروزگاه در ورودی شهر گناباد، خط کشی کلیه معابر، سرعت گیرها و خط عابر پیاده ، لکه گیری معابر، بازسازی ، نصب کلیه تابلو ها بلوارها و میادین و راهنمای مسافرین و برگزاری جشن های ویژه نوروز از جمله برنامه های و در دست اقدام شهرداری گناباد در راستای استقبال از بهار 98 می باشد. 

حسین زاده گفت: در چارت ستاد نوروزی شهرداری گناباد 3 کمیته فرعی شامل کمیته زیباسازی، خدمات شهری و عمران و کمیته روابط عمومی و فرهنگی تشکیل شدو با تعیین مسئول و شرح وظایف برای آنها، برنامه ریزی لازم صورت پذیرفت. 

وی تاکید کرد؛ از ابتدای اسفندماه با افزایش تعداد اکیپ‌های خدمات شهری ، فضای سبز و فنی و عمران، روابط عمومی و فرهنگی ارائه خدمات در سطح شهر به صورت ویژه انجام می پذیرد و در ایام تعطیلات نوروز هم این خدمت‌رسانی ادامه دارد.

شهردار گناباد تکمیل پروژه ایستگاه زایر از جمله اقدامات مهم اجرایی ستاد نوروزی شهرداری گناباد دانست و گفت: فاز 2 پروژه ایستگاه زائر با اعتبار 350 میلیون تومان آغاز شد و بزودی با تکمیل ساختمان و سرویس بهداشتی این مجموعه قبل از پایان سال ایستگاه زائر با اعتبار بیش از 900 میلیون تومان به بهربرداری خواهد رسید.

مهران حسین زاده عنوان کرد:  طرح تحول فضای سبز از نیمه بهمن ماه 97 آغاز که در این طرح کاشت بیش از 115 هزار نهال و گل و گیاه در دستور کار قرار گرفت و این طرح با برگزاری پویش های مردمی و فعالیت بی وقفه اکیپ های فضای سبز شهرداری گناباد همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص کاشت درختان مثمر اظهار کرد: با توجه به پتانسیل های موجود و همچنین شرایط آب و هوایی ، بیش از 50 هزار نهال مثمر در طرح تحول فضای سبز شهرداری گناباد در سطح شهر گناباد کاشته شد.

تصاویر

images.jpg

عوارض خودرو

cartax

تبلیغات

شهرداری گناباد

آمار بازدیدکنندگان سایت

650107
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
20
287
307
7060
10757
650107

امروز: دوشنبه، 28 مرداد 1398

اوقات شرعی