بوستان قنات قصبه
بوستان ملت
بوستان دانشگاه
بوستان باغ ملي

منوی اصلی

پیوندها

president

GalleryImages 354

ostan

farman

ورود کاربران

احمد بیناباجی مسئول واحد اجراییات شهرداری گناباد گفت: یکی از وظایف واحد اجرائیات رفع خطر از بناهای فرسوده و دیوارهای شکسته و به طور کل رفع خطراتی است که جان عابرین و شهروندان را به مخاطره می‌اندازد.

 احمد بیناباجی با بیان اینکه این تخریب در اجرای تبصره ۱۴ماده ۵۵ قانون شهرداریها به منظور حفظ سلامت و امنیت شهروندان ، شکایات مردمی، خطر ریزش و نازیبایی بصری پس از مراحل قانونی اقدام به تخریب صورت گرفته است، افزود: تخریب دیوارهای قدیمی مسیرهای انتهای خیابان بهار 2، بهار 24 ،غفاری 3 ،سعدی فرعی 16 و خیابان بهار 5/1 از ابتدای سال تاکنون انجام شد.
بیناباجی گفت؛ اتخاذ تدابیر موثر و اقدام لازم برای حفظ شهر از خطر، همچنین رفع خطر از بناهای و دیوارهای شکسته و خطر ساز واقع در معابر و کوچه های و اماکن عمومی از وظایف شهرداری است.
مهندس حسین زاده شهردار گناباد با اشاره به اینکه بناهای قدیمی و مخروبه خصوصا دیوارهای قدیمی به لحاظ زیبایی بصری و امنیت اجتماعی برای شهروندان مشکلاتی را ایجاد می کنند،گفت: تخریب و رفع خطر ۵ نقطه از دیوارهای در حال ریزش انجام شد.
 شهردار گناباد ادامه داد: در همین خصوص ۵دیوار شکسته که خطر های بسیاری را برای عابران و وسائل نقلیه در سطح شهر ایجاد می کردند شناسایی و با طی کردن مراحل قانونی تخریب شدند، اظهار داشت: تخریب دیوارها و منازل بافت قدیمی پر خطر در دستور کار شهرداری قرار دارد.
در پایان مهندس حسین زاده با تقدیر و تشکر از دادستان، نیروی انتظامی و همکاران واحد اجراییات و واحد حقوقی شهرداری گناباد، اعلام داشت: امیدوارم در اجرای این مهم شهری ایمن را برای شهروندان ایجاد نماییم

 

تصاویر

images11.jpg

عوارض خودرو

cartax

تبلیغات

شهرداری گناباد

آمار بازدیدکنندگان سایت

761602
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
264
273
957
537
10614
761602

امروز: سه شنبه، 13 خرداد 1399

اوقات شرعی