بوستان قنات قصبه
بوستان ملت
بوستان دانشگاه
بوستان باغ ملي

منوی اصلی

پیوندها

president

GalleryImages 354

ostan

farman

ورود کاربران

شهردار گناباد با اعلام این خبر گفت: پیگیری های جهت وصول مطالبات این شهرداری از ادارات شهرستان از طریق بند و تبصره 5 قانون بودجه کل کشور آغاز شد.

مهندس حسین زاده افزود؛ این طرح با پیگیری مطالبات شهرداری از ادارات آموزش و پرورش، دانشگاه علوم پزشکی، مجتمع آموزش عالی، سپاه پاسداران ناحیه گناباد و... در حال انجام است.

تشکر شهردار گناباد از سرهنگ ابراهیم زاده فرمانده سپاه گناباد

شهردار گناباد عنوان کرد: در همین راستا فرمانده سپاه پاسداران ناحیه گناباد تعامل و همکاری بسیار خوبی با این شهرداری به عمل آوردند که این مهم شایسته تقدیر است. 

مهندس حسین زاده ادامه داد؛ بر حسب همکاری های فرمانده سپاه ناحیه گناباد جهت وصول مطالبات شهرداری گناباد هماهنگی لازم در استان شکل گرفت و قول مساعد جهت پرداخت این مطالبات اخذ شد.

در ادامه محمدنیا حنایی مسئول مهندسی و پدافند غیر عامل سپاه امام رضا(ع) گفت: در راستای مشارکت در توسعه و ابادانی شهر سپاه این آمادگی را دارد تا نسبت به پرداخت تمامی بدهی های خود به شهرداری اقدام نماید.

شهردار گناباد در پایان ضمن تشکر از همکاری سایر نهاد ها در خصوص وصول مطالبات شهرداری گفت؛ شهرداری گناباد در جهت توسعه همه جانبه مدیریت شهری، ارتقا کیفیت زیرساخت های شهری و رضایت شهروندان در این مسیر گام برداشته است

تصاویر

images11.jpg

عوارض خودرو

cartax

تبلیغات

شهرداری گناباد

آمار بازدیدکنندگان سایت

793525
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
35
513
2938
7305
17257
793525

امروز: جمعه، 24 مرداد 1399

اوقات شرعی