بوستان قنات قصبه
بوستان ملت
بوستان دانشگاه
بوستان باغ ملي

منوی اصلی

پیوندها

president

GalleryImages 354

ostan

farman

ورود کاربران

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر گناباد  : تبلیغات محیطی و فضا سازی شهری در سطح شهر متناسب با  عید قربان و دهه ولایت آغاز شد.

مهندس مهران حسین زاده شهردار گناباد تاکید کرد: عید قربان و عید غدیر خم یکی از مهمترین اعیاد ما شیعیان است و به همین مناسبت باید به بهترین نحوه به استقبال آن رفت

 به مناسبت فرا رسیدن عید قربان و هفته ولایت و با هدف ايجاد فضايي شاد و مفرح جهت استفاده شهروندان از اعياد مذهبي ،کلیه معابر و گذرگاههای سطح شهر  در مرحله آذین بندی است .

 در نظراست این آذین بندی به نحوی صورت گیرد که چهره شهر ، معابر و گذرگاهها  به بهترین شکل تغییر کند که در همین راستا به منظور زیبا سازی شهر ی و آراستگی میادین  و معابر ، تمامی میادین  با  ریسه های رنگی ،  نصب پرچم و پلاکارد  آذین بندی می شود همچنین تنظیف و پاکسازی  معابر اصلی ،بلوارها و کوچه ها ،میادین و پارکهای سطح شهر  از اقدامات انجام شده توسط نیروهای  معاونت خدمات شهری می باشد .


 از آنجاییکه  عيد غدير از بزرگ ‏ترين اعياد همه مسلمانان جهان است در نظر است  به مناسبت بزرگداشت هفته ولايت برنامه‌هاي متنوع و با محتوا براي شهروندان برگزار شود. 

تصاویر

images11.jpg

عوارض خودرو

cartax

تبلیغات

شهرداری گناباد

آمار بازدیدکنندگان سایت

793504
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
14
513
2917
7284
17257
793504

امروز: جمعه، 24 مرداد 1399

اوقات شرعی