بوستان قنات قصبه
بوستان ملت
بوستان دانشگاه
بوستان باغ ملي

منوی اصلی

پیوندها

president

GalleryImages 354

ostan

farman

ورود کاربران

پیام مهندس حسین زاده شهردار گناباد به مناسبت ۳۱ شهریورماه اغاز هفته دفاع مقدس 

رهر معظمب انقلاب: هفته دفاع مقدس یادآور حادثه‏ هاى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم‏ تر در سیر انقلاب ماست و هیچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد.

سی و یکم شهریور ماه به عنوان سالروز آغاز هشت سال دفاع مقدس مشروع امت سلحشور ایران، یادآور حماسه ایستادگی و مقاومت در مقابل استکبار جهانی و قدرت های سلطه گر تا بن دندان مسلح، برای حراست از مرزهای عزت و شرف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

تقارن اول مهر ماه ، بهار تعلیم و تربیت و هفته دفاع مقدس تابلوی مقاومت ، ایثار و شهامت ، حاوی این پیام است که تخصص و تعهد می بایست کنار هم بوده تا بشریت را از گرداب جهالت و گمراهی و تباهی نجات بخشند و چه لاله های دلسوخته ای بودند که از مکتب تعلیم و تربیت به مکتب ایثار و شهامت رجعت نمودند تا درس آزادگی را معنا بخشند .

اول مهر را فرصت مغتنمی برای سپاسگذاری و قدرشناسی از تمامی اقشار فعال در حوزه تعلیم و تربیت؛ جامعه معلمان، اساتید و دانشگاهیان متعهد و دلسوز و فرهنگیان بصیر و سختکوش می دانم.

 

از خداوند متعال توفیق روزافزون ملت انقلابی، ولایتمدار و بصیر ایران اسلامی را در مسیر آزادی‌خواهی، ظلم‌ستیزی و استکبارستیزی خواهانم.

مهران حسین زاده

شهردار گناباد

 

تصاویر

images11.jpg

عوارض خودرو

cartax

تبلیغات

شهرداری گناباد

آمار بازدیدکنندگان سایت

009515
امروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
252
252
252
9515

امروز: سه شنبه، 17 تیر 1399

اوقات شرعی