بوستان قنات قصبه
بوستان ملت
بوستان دانشگاه
بوستان باغ ملي

منوی اصلی

پیوندها

president

GalleryImages 354

ostan

farman

ورود کاربران


به گزارش روابط عمومی شهرداری گناباد؛ با نفوذ سامانه بارشی طی 24 ساعت گذشته بارندگی های خوبی از سطح شهرستان گزارش شده است که بر اساس اعلام اداره هواشناسی گناباد میزان بارندگی بر حسب میلیمتر در ایستگاه هواشناسی گناباد 5.1 ، زیبد 4.4، آموزش عالی 7، کاخک  11.4، سد کاخک 10.1، گیسور 12.7، بیمرغ 6.1 ، نجم آباد 6.8  ثبت شده است.
شهردار گناباد در خصوص فعالیت های شهرداری گناباد در حوزه مدیریت بحران و اکیپ های آماده باش گفت: ستاد مدیریت بحران شهرداری گناباد همزمان با اخطاریه های هواشناسی از 72 ساعت گذشته به صورت آماده باش درآمدند.
حسین زاده افزود: در 24 ساعت گذشته که بیشترین حجم بارندگی ها به وقوع پیوسته است اکیپ های گشت زنی رفع آبگرفتگی معابر در سطح شهر فعالیت خود را آغاز نمود.
وی ادامه داد: خوشبختانه تاکنون مورد آبگرفتگی خاصی اتفاق نیفتاده است و تنها چند مورد آبگرفتگی جزئی به علت مسدود شدن کانال های آبی بر اثر ریختن زباله به وقوع پیوست که بلافاصله توسط اکیپ های رفع آبگرفتگی برطرف گردید.
شهردار گناباد در پایان گفت: با توجه به آخرین اخطاریه هواشناسی مبنی بر احتمال بارندگی در 24 ساعت آینده ( تا 1 آذر) شهروندان گرامی می توانند در صورت بروز مشکل با سامانه پاسخگوی 137 شهرداری گناباد تماس حاصل فرمایند.
گفتنی است طبق اعلام اداره هواشناسی احتمال بارندگی پراکنده طی 24 ساعت آینده در سطح شهرستان وجود خواهد داشت.
همچنین در ارتفاعات شهرستان محور کاخک به کریمو بارش برف گزارش شده است که با فعالیت اکیپ های اداره راهداری شهرستان از مسدود شدن این محور جلوگیری شد.

تصاویر

images1.jpg

عوارض خودرو

cartax

تبلیغات

شهرداری گناباد

آمار بازدیدکنندگان سایت

009516
امروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
253
253
253
12858
9516

امروز: جمعه، 09 اسفند 1398

اوقات شرعی