بوستان قنات قصبه
بوستان ملت
بوستان دانشگاه
بوستان باغ ملي

منوی اصلی

پیوندها

president

GalleryImages 354

ostan

farman

ورود کاربران

اولین جلسه شهردار با شهرداران مدارس گناباد

شهردار گناباد با اعلام این خبر گفت: در راستای گسترش آموزش های مورد نیاز نوجوانان و نهادینه کردن معلومات اجتماعی و شهروندی با رویکرد اداره امور شهری و بالا بردن سطح آموزش های فرهنگی و شهروندی، طرح شهردار مدرسه به صورت پایلوت در 4 مدرسه وارد فاز اجرایی شد.

حسین زاده ادامه داد: طرح شهردار مدرسه با همکاری 4 جانبه ی شهرداری، شورای اسلامی شهر، آموزش و پرورش و پژوهشسرای  پیامبر اعظم (ص) به منظور نهادین کردن فرهنگ شهروندی و آشنایی هرچه بیشتر با وظایف شهری و شهرداری و حوزه های مختلف کاری مدیریت شهری تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان بهترین قشر برای ترویج فرهنگ شهروندی و همیار مجموعه مدیریت شهری محسوب می شوند افزود: با برنامه و هدف گذاری شهرداران مدارس ارتباط بیشتری با مجموعه مدیریت شهری برقرار خواهند کرد و سعی میشود فضای واقعی فعالیت در سمت شهردار را برای دانش آموزان فراهم شود تا درک بیشتری از موضوعات و چالش های موجود و همچنین گستردگی فعالیت مدیریت شهری به وجود آید.

شهردار گناباد در پایان گفت: این طرح در مرحله اول در چهار مدرسه سعدی، معلم باشی، سعادت و استقلال آغاز شده و در ادامه در سایر مدارس نیز اجرایی خواهد شد.

گفتنی است شهرداران مدارس به انتخاب شورای دانش آموزی هر مدرسه انتخاب می شود و شهردار نیز می تواند برای خود چهار معاون کارآفرین، پژوهشی، خدمات شهری و فضای سبز و محیط زیست مشخص کند.

 

 

تصاویر

images11.jpg

عوارض خودرو

cartax

تبلیغات

شهرداری گناباد

آمار بازدیدکنندگان سایت

772960
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
178
233
3037
3997
7898
772960

امروز: جمعه، 20 تیر 1399

اوقات شرعی