بوستان قنات قصبه
بوستان ملت
بوستان دانشگاه
بوستان باغ ملي

منوی اصلی

پیوندها

president

GalleryImages 354

ostan

farman

ورود کاربران

 حسین زاده شهردار گناباد در خصوص اقدامات این شهرداری در مقابله با ویروس کرونا گفت: با توجه به اولویت اصلی ما برای سلامت اجتماعی شهروندان، شهرداری گناباد اقدام به ضد عفونی کردن تمام بوستان‌های گناباد نموده است.

او افزود: بر اساس دستورالعمل‌های واصله از وزارت کشور نسبت به ضد عفونی کردن اماکن عمومی بر اساس امکانات موجود شهرداری اقدام گردید و این روند همچنان ادامه دارد.

شهردار گناباد تصریح کرد: اقلام مورد نیاز از قبیل موتور سمپاش و سمپاش دستی، لباس‌ها و تجهیزات مخصوص، مواد ضد عفونی جهت مقابله با گسترش کرونا ویروس تهیه شده و پس از تجهیز اکیپ‌های ضدعفونی تمامی بوستان‌ها شامل وسایل بازی و نیمکت‌ها و سرویس‌های بهداشتی، پایانه مسافربری و ساختمان شهرداری گناباد ضد عفونی شده است.

حسین زاده خاطرنشان کرد: اقدامات پیشگیرانه در روز‌های گذشته آغاز شده اقدامات تکمیلی با استفاده از تجهیزات جدید، روش‌های اصولی و با افزایش تعداد اکیپ‌ها موارد اصولی بهداشتی انجام می‌شود و سلامت شهروندان از اولویت‌های ما می‌باشد.

شهردار گناباد اظهار کرد: در راستای اقدامات پیشگیرانه بنر‌هایی در سطح شهر نصب و آموزش‌های لازم به شهروندان داده شده و با نصب برچسب‌هایی در محلی که امکان وجود یا گسترش ویروس وجود داشته هشدار‌های لازم را داده ایم.

شهردار گناباد عنوان کرد: در راستای رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از شیوع کرونا ویروس تمامی عملیات اختصاصی در جایگاه‌های CNG توسط اپراتور انجام می‌شود و شهروندان محترم از دست زدن به نازل باید خودداری کنند.

او تاکید کرد: ضمنا برابر ضوابط بهداشتی ضد عفونی نمودی جایگاه‌ها روزانه در چند نوبت انجام می‌شود.

تصاویر

images11.jpg

عوارض خودرو

cartax

تبلیغات

شهرداری گناباد

آمار بازدیدکنندگان سایت

827493
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
246
637
883
18721
22533
827493

امروز: دوشنبه، 07 مهر 1399

اوقات شرعی